Vše pro zajištění kvality a bezpečnosti potravin
Vše pro zajištění kvality a bezpečnosti potravin

O nás

Provádíme poradenství při zavádění a udržování systémů jakosti a bezpečnosti potravin podle mezinárodně uznávaných standardů (ISO 9001, HACCP, ISO 22000, FSSC 22000, BRC, IFS, GLOBALGAP a systému EMS - ISO 14000). Zavádíme systémy řízení potravinových alergenů dle požadavků IFS/BRC či evropské a české legislativy (EC 2003/89, 113/2005 Sb.), řízení skla a dalších problematických prvků v potravinářství, např. krizový management, sledovatelnost, požadavky správné výrobní a hygienické praxe SVP (GMP). Ve stejných oblastech nabízíme školicí služby. Jedná se o otevřená či uzavřená školení, která připravíme na míru každé organizace - podle typu výroby, reklamací, neshod, nejčastěji se opakujících problémů atd.

  • Máte zájem rozšířit svou kvalifikaci o provádění interních auditů systémů kvality a bezpečnosti potravin dle BRC a IFS atd.?
  • Provádíte audity vašich dodavatelů a potřebujete zdokonalit potřebnou metodiku auditování?
  • Zdá se vám, že některá dokumentace je zbytečná a je vypracovávána pouze pro auditory?
  • Víte, že např. norma ISO 9001:2000 vyžaduje pouze 20 řízených záznamů?
  • Víte, kolik těchto záznamů a dokumentovaných postupů vyžaduje standard IFS, standard BRC nebo ISO 22000?
  • Hledáte vhodné školení pro rozšíření znalostí pracovníků vašeho týmu HACCP nebo vašich metrologů?

Pokud je vaše odpověď ANO, využijte školení, které jsou připraveny právě pro vás, viz sekce školení.

Ing. Josef Minář má rozsáhlé zkušenosti s budováním, řízením a auditováním systémů jakosti především v potravinářství a příbuzných oborech.

V letech 1996 – 2002 pracoval jako manažer řízení a kontroly jakosti ve společnosti Unilever/Bestfoods (výroba majonéz Hellmanns a dehydrovaných výrobků Knorr). V dalších letech pracoval ve firmě Qualifood, kde se věnoval poradenství při zavádění systémů kvality (jakosti) a bezpečnosti potravin v potravinářských firmách působících na českém trhu, viz reference. Působil jako školitel pro celou řadu renomovaných výrobců potravin, maloobchodních řetězců, případně i pracovníků certifikačních organizací, viz reference.

Nemalé zkušenosti má i s prováděním běžných i certifikačních auditů systémů kvality/jakosti (ISO 9001), a systémů bezpečnosti potravin (HACCP, BRC, IFS) či tzv. dodavatelských auditů třetí stranou. V letech 2004-2010 působil jako externí auditor pro společnost EFSIS Czech Republic (SAI GLOBAL Czech Republic), v současné době provádí tyto audity pro certifikační společnosti TÜV SÜD.

Kvalifikace

Josef Minář má nejvyšší dosažitelnou kvalifikaci - IRCA registrovaný kurz pro auditory/vedoucí auditory systémů managementu kvality (jakosti), školení v oblasti HACCP, ISO 22000, standardů a norem BRC a IFS, IFS logistic apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace